Silniční tretry šité na míru

Pokud patří cyklistika mezi Vaše oblíbené sporty, jistě víte, že se neobejdete bez náležité výbavy. Do té jednoznačně patří i správná obuv - tretry. Jak ale takové tretry vybírat? Rozhodně byste svůj výběr měli řídit podle toho, v jakém prostředí jezdíte. Pokud jsou Vašimi oblíbenými trasami silnice a cyklostezky, měli by pro Vás být jednoznačnou volbou tretry silniční.

Silniční tretry jsou určeny výhradně pro jízdu na kole. Neznamená to ovšem, že by se v nich nedalo chodit. Ovšem že dá, ale kvůli ploché podrážce by se mělo jednat spíše o přeběhnutí mezi kolem a budovou. Tyto tretry se tedy vyznačují hladkou podrážkou a velký důraz je u nich kladen na prodyšnost. Proto často u tohoto typu treter najdete i odvětrávání v podrážce. Jejich povrch je také méně odolný, protože se nepočítá s takovým zatížením například létajícími kamínky, jako je tomu u treter pro terénní jízdy.

Moderní technologie v souladu s přírodou

V naší nabídce naleznete výhradně tretry známé značky Luck, která se pyšní mnohaletou tradicí a prvotřídní kvalitou. Vždy je kladen velký důraz na spokojenost zákazníka a šetrnost k přírodě. Tretry jsou vyráběny bez použití jakýchkoliv toxických látek a použité materiály jsou recyklovány. Kombinace osvědčených postupů a nejmodernějších technologií dává možnost vyrobit opravdu kvalitní a účinné výrobky.

Proč právě silniční tretry značky LUCK?

Oproti konkurenci mají tyto tretry několik výhod:

Nechte si vyrobit kvalitní tretry na míru a zažívejte na svých projížďkách maximální pohodlí. Doba dodání je zpravidla 20 dní, po kterých získáte tretry vyrobené přesně na míru Vašim nohám, které Vám díky precizně provedené práci a kvalitním materiálům vydrží opravdu dlouhou dobu.

 

LUCK RACER 3.0

LUCK ATOR 3.0

LUCK START 3.0

LUCK PLUS 3.0

LUCK TOP 3.0

LUCK EVO 3.0

LUCK LUNA 3.0

LUCK DONA 3.0

Objednávejte silniční tretry na e-shopu ZDE