MTB tretry šité na míru

Každý cyklista potřebuje náležité vybavení, aby svůj oblíbený sport mohl dělat co nejpohodlněji a nejbezpečněji. Kromě kola, helmy a řádného oblečení, je to bezesporu také náležitá obuv. Cyklistické tretry Vám zajistí bezpečnou a pohodlnou jízdu.

Otázkou ale také je, jak vhodné tretry vybrat. Váš výběr by měl zohledňovat především to, jak a kde jezdíte. Pro cyklisty, kteří rádi jezdí v náročném terénu, jsou velice vhodné MTB tretry. Zajišťují dobrý přenos síly mezi nohou a šlapkou, takže Vám jízdu usnadní. Oproti běžným cykloturistickým tretrám mají hrubší a tvrdší podrážku, jsou lehčí a nohu lépe obepínají. Počítá se i s tím, že v terénu se najdou úseky, kdy je nudné z kola slézt a trochu ho poponést. Proto MTB tretry poskytují perfektní komfort i při chůzi.

Kvalita, šetrnost k přírodě, účinnost

Dovolujme si Vám nabídnout velmi širokou nabídku MTB treter na míru. Firma Luck patří mezi špičkové výrobce treter a vždy si zakládala na kvalitě. Při výrobě nejsou používány žádné toxické látky, které by mohli škodit přírodě a použité materiály jsou recyklovány. Při výrobě kombinuje osvědčené postupy i nejnovější technologie, pro získání co nejvyšší účinnosti, a spokojenosti zákazníka.

Objednejte si kvalitní tretry na míru a zažívejte co nejpohodlnější snadnou jízdu v jakémkoliv terénu.

Proč právě MTB tretry LUCK?

Naše trety mají oproti konkurenci několik výhod. Jsou především:

Vzhledem k tomu, že se nejedná o klasický prodej treter, ale o výrobu na míru, je nutné počítat s dodací dobou cca 20 dní. Za pár dní čekání ale získáte naprosto perfektní obuv, která Vám skvěle padne a vzhledem ke kvalitě výroby i materiálů, Vám bude dělat podporu při jízdách velmi dlouhou dobu.

 

LUCK REX 3.0

LUCK AVATAR 3.0

LUCK SPIDER 3.0

LUCK TEAM 3.0

LUCK PRO 3.0

LUCK EXTREME 3.0

LUCK LADY 3.0

LUCK DIVA 3.0

Objednávejte MTB tretry na e-shopu ZDE